Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Pogoń za drapieżnikiem 2013 - skrót

Pogoń za drapieżnikiem przyciągnęła fanów wędkarstwa żywicowego i spinningowego naszego koła. Teren połowów w okolicy Sroczewa, obfituje w drapieżniki jak i wędkarzy. Gdy przybyliśmy na miejsce, wielu wędkarzy zaczynało zawody, czy to indywidualne połowy. Zawodnicy z naszego Koła mięli do wyboru doły zalewowe Warty jak i sama rzekę. Po zbiórce rozeszliśmy się na wybrane miejsca. Połowy obfitowały w niewymiarowe drapieżniki, które dały nam namiastkę zabawy i możliwości „walki".
Po kilku godzinach spotkaliśmy się na zbiórce, aby zjeść ciepły posiłek i porozmawiać o zmaganiach. Pośród wszystkich startujących wyłącznie 5 osób złowiło ryby nadające się do wagi. Pierwsze miejsce zajął Kazimierz Anioła (1,667), drugi na podium stanął Michał Polowczyk (440 gr), trzecia na pudle stanęła Bożena Skrzypek (280 gr), czwarty tuż za podium był Jan Krawczyk z wagą 180 gr., piąty i ostatni z rybami Romuald Pawłowski złowił sztukę o wadze 80 gr.

Rozdanie upominków zakończyło zawody. Czekała nas już tylko droga powrotna do domu, którą odbyliśmy jak zwykle bezpiecznie dzięki Sławomirowi Mice - za co serdecznie dziękujemy.    

 

Fotorelacja w zakładce "Nasze galerie"

Sekretarz Koła 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.