Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Informacja o pracy Biura Zarządu Głównego PZW w dniach 28 - 31 grudnia 2020 r.

Aktualności | 2020-12-27 | Publikujący: Zarząd Główny PZW

Z uwagi na zagrożenie wirusem COVID-19, realizując działania profilaktyczno-zapobiegawcze, wprowadzone zostają do odwołania, następujące ograniczenia w pracy i w obsłudze interesantów w Biurze Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego na ul. Twardej 42 w Warszawie:


1.Do odwołania Biuro Zarządu Głównego pracuje w ograniczonym zakresie w trybie dyżurów i pracy zdalnej.


Grafik dyżurów w Biurze ZG PZW w dniach 28 - 31.12.2020 r.:


- 28 grudnia (poniedziałek) – Z-ca Dyrektora biura, Główny ksiegowy, sekretariat, zespół prezydialny, zespół sportu, księgowość, zespół GRW, magazyn.


- 29 grudnia (wtorek) - Dyrektor biura, sekretariat, zespół prezydialny, zespół sportu, księgowość, zespół GRW, magazyn, zespół administracji


- 30 grudnia (środa) - Dyrektor biura, sekretariat, magazyn


- 31 grudnia (czwartek)  Biuro pracuje do godz. 13.00. - Dyrektor biura, sekretariat, Główny ksiegowy, zespół GRW, magazyn, zespół administracji


2. Od dnia 4 stycznia 2021 r. tryb pracy biura uzależniony będzie od ogólnie panującej sytuacji i zostanie podany do ogólnej wiadomości. 


3. Obsługę interesantów w godzinach pracy biura, tj.: od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 ogranicza się do formy telefonicznej z wykorzystaniem służbowych telefonów komórkowych oraz formy elektronicznej poprzez służbowe skrzynki e-mail.


4. Przekazywanie wszelkich dokumentów w tym m.in. rozliczeń, druków i sprawozdań do biura odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną i przesyłkami pocztą tradycyjną.


5. Pobieranie i rozliczanie znaków i innych materiałów z magazynu odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim ustaleniu drogą e-mailową lub telefoniczną dnia i godziny odbioru i rozliczenia oraz wcześniejszym podaniu wielkości zapotrzebowania. Wydanie i sprawdzenie zgodności z pokwitowaniem odbioru, następować będzie przy zachowaniu ustalonych wewnętrznie środków ostrożności i maksymalnym ograniczeniu bezpośrednich kontaktów.


6. Wszystkie osoby przebywające na terenie Biura ZG PZW i na terenie budynku „Dom Wędkarza” zobowiązane są do zasłaniania ust i nosa (maseczka, przyłbica), bezwzględnego przestrzegania ograniczeń wynikających z wprowadzonych zasad profilaktyczno-zapobiegawczych oraz stosowania środków ochronnych i dezynfekujących.


[Dyrektor Biura ZG PZW]

 

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin