Odszedł Zbigniew Pobis... Info o uroczystosci pogrzebowej.

Aktualności | 2016-12-27 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Ze smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zbyszka, tak Go przecież między sobą nazywaliśmy. Smutek i żal to mimo wszystko za mało jeśli pisze się o Człowieku, który obok swej wcześniejszej pracy zawodowej, z determinacją i oddaniem realizował się przez tyle lat w społecznej pracy  na rzecz Związku. W swej długoletniej karierze związkowej w swoim macierzystym Kole i Opolskim Okręgu PZW  Zbigniew Pobis pełnił szereg odpowiedzialnych funkcji. Z ostatnich lat zapamiętamy Go przede wszystkim jako zaangażowanego w swoją pracę Przewodniczącego Okręgowego Sądu Koleżeńskiego. W docenieniu osiągnięć i zasług Zbigniew uhonorowany został wszystkimi odznaczeniami związkowymi z tytułem Honorowego Członka PZW włącznie. Wszyscy, którym przyszło z Nim  współpracować zawsze będą wspominać Jego kompetencję, koleżeństwo i oddanie związkowym sprawom. Zbyszku będzie Cię nam wszystkim bardzo brakowało.
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
Zbigniewa wyrazy szczerego współczucia i solidarności w tych trudnych dniach w imieniu  Członków Zarządu  Okręgu PZW w Opolu składa Jerzy Kozłowski.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 29 grudnia 2016r. o godz. 12.00 w NOWEJ KAPLICY na Cmentarzu Komunalnym w Opolu.