Jak stać się członkiem PZW PUSZCZYKOWO ?

Kilka niezbędnych informacji:

1. Zadzwoń pod numer Skarbnika (664 537 797telefon czynny od poniedziałku - piątku w godz. 8:00 - 15:00)

2. Gdy jesteś pewien, że chcesz stać się częścią wielkiej wędkarskiej rodziny, na spotkanie ze Skarbnikiem,  przynieś ze sobą 2 zdjęcia (na odwrocie opisane danymi osobowymi - imię, nazwisko, miejsce zamieszkania)

3. Zdaj egzamin na kartę wędkarska ( od Skarbnika Kola otrzymasz materiałym, które należy przyswoić przed podejściem do egzaminu)

4. Wnieś opłatę za egzamin w wysokości 30 zł (2019 r.) na konto kola

5. Gdy zdasz egzamin, otrzymasz dokument potwierdzający pozytywny wynik (Zaświadczenie Komisji Egzaminacyjnej)

6. Z Zaświadczeniem wystarczy udać się do siedziby Starostwa Powiatowego w Poznaniu (ul. Jackowskiego 18, Poznań), aby odebrać Kartę wędkarska.

8. Z Karta Wędkarska udaj się do Skarbnika, aby wstąpić w szeregi Koła:

a) Wypełnij "Kartę Ewidencyjną Wędkarza" (strona A 4 z podstawowymi informacjami o wędkarzu)

b) Opłać obowiązkowe składki na dany sezon (informacje szczegółowe u Skarbnika)

9. Od tej chwili stajesz sie pełnoprawnym członkiem PZW :-)